https://www.faust-finanz.de/kontakt
https://www.faust-finanz.de/kontakt

AKD GENEL MERKEZ YENİ YÖNETİMİ PİRİN HUZURUNDA

AKD GENEL MERKEZ YENİ YÖNETİMİ PİRİN HUZURUNDA

AKD GENEL MERKEZ YENİ YÖNETİMİ PİRİN HUZURUNDA

02.04.2022 Tarihinde Serçeşme' de Pirimiz Hünkar Hacı Bektaş_i Veli' nin huzurunda yaptıpımız GYK toplantısında Görev dağılımı aşağıdaki gibidir;
Genel Başkan : İsmet KURT
Genel Sekreter : Seher ŞENGÜNLÜ YILMAZ
Genel Sayman : Hasan ÇÖZÜKCE
Örgütlerden ve Halkla ilişkilerden Sorumlu Gn. Bşk. Yrd : Feryat BAKAN
Kadın ve Gençlikten Sorumlu Gn. Bşk. Yrd : Nilgün KARASOY
İnanç Alanından, Faaliyetlerinden Sorumlu Gn. Bşk. Yrd : Rıza TANRIVERDİ
Hukuk ve Yurtdışı ilşk. Sorumlu Gn. Bşk. Yrd : Fatoş DALKARA
Basın Yayın ve Eğitimden Sorumlu Gn. Bşk. Yrd : Ali ÖZVEREN
Kültürel ve sanatsal Faaliyetlerden Sorumlu Gn. Bşk. Yrd : Gülbahar KAPLAN
Gaziantep, İslahiye, Osmaniye, Kadirli, İskenderun, Defne, Adana, Tarsus Bölge sorumlusu : Hayri YILMAZ
Urfa, Adıyaman, Besni, Yaylakonak, Gölbaşı, Kömür, Yalankoz, Pazarcık, Narlı, Göksun, K.Maraş Bölge Sorumlusu : Burcu TURGUT
Mersin, Akdeniz, Mezitli, Silifke, Anamur, Antalya, Isparta, Konyaaltı, Manavgat, Kemer, Kepez, Döşemealtı Bölge Sorumlusu : Medet DEMİR
Konya, Özgürler, Konya/Ereğli, Saratlı, Ankara, Keçiören, Kırıkkale Bölge Sorumlusu : Ali HELVACI
Aydın, Köşk, Söke, Ortaklar, Koçarlı, Nazilli, Tire, Kuşadası, Selçuk Bölge Sorumlusu : Şevki KAYA
Urla, Menderes, Bayraklı, Seferihisar, Buca, Bornova, Harmandalı, Konak, Yamanlar, Foça, Aliaağa, Dikili Bölge Sorumlusu : Murtaza ÇİÇEK
Soma, Akhisar, Çepnidere, Salihli Bölge Sorumlusu : Dursun Ali ŞAT
Gümüşyaka, Silivri, Beylikdüzü, Esenyurt, Bakırköy, Sultangazi, Sarıyer, Maltepe, Kocaeli Bölge Sorumlusu : Ergün KURT
Altınoluk, Burhaniye, Küçükkuyu, Erdek, Bandırma, Gömeç Bölge Sorumlusu : Erdoğan KAYA
KRD. Ereğli, Ordu, Zonguldak, Zile, Suluova, Akpazar, Aktepe, Pülümür, Kemah, Mollaköy, Mecitözü, Yozgat, Sivas Bölge Sorumlusu : Mahmut Nedim EVLİ
Bursa, Mudanya, Taşpınar, Mustafa Kemal Paşa, İnegöl Bölge Sorumlusu : Zeynel BALTÜRK
Özgün Deniz GÜNDÜZ Genel Yönetim Kurulu Üyesi
Denetim Kurulu Başkanı : Yüksel KARAASLAN
Denetim Kurulu Başkan Yardımcısı : İsmail KIRANCI
Yazman üye : Muzaffer BAŞBOĞA
Denetim Kurulu Üyesi : Hasan KAYBAKİ
Denetim Kurulu Üyesi : Haydar Coşkun FIRAT
Disiplin Kurulu Başkanı : Hasan MANSUROĞLU
Disiplin Kurulu Başkan Yardımcısı : İsmet GÜLEÇ
Yazman üye : Dursun KAYA
Disiplin Kurulu Üyesi : Hüseyin GÜNEY
Disiplin Kurulu Üyesi : Ali Rıza DEMİR

Başta Yolumuza, Örgütümüze, Musahip Kurumlarımıza hayırlı olsun. Çıktığımız bu ulu yolda Hakk yardımcımız, Boz atlı Hızır yoldaşımız olsun.
Cümle Canlara Aşkı Niyazlarımızla.

ünkar Hacı Bektaş_i Veli' nin huzurunda yaptıpımız GYK toplantısında Görev dağılımı aşağıdaki gibidir;

Genel Başkan : İsmet KURT
Genel Sekreter : Seher ŞENGÜNLÜ YILMAZ
Genel Sayman : Hasan ÇÖZÜKCE
Örgütlerden ve Halkla ilişkilerden Sorumlu Gn. Bşk. Yrd : Feryat BAKAN
Kadın ve Gençlikten Sorumlu Gn. Bşk. Yrd : Nilgün KARASOY
İnanç Alanından, Faaliyetlerinden Sorumlu Gn. Bşk. Yrd : Rıza TANRIVERDİ
Hukuk ve Yurtdışı ilşk. Sorumlu Gn. Bşk. Yrd : Fatoş DALKARA
Basın Yayın ve Eğitimden Sorumlu Gn. Bşk. Yrd : Ali ÖZVEREN
Kültürel ve sanatsal Faaliyetlerden Sorumlu Gn. Bşk. Yrd : Gülbahar KAPLAN
Gaziantep, İslahiye, Osmaniye, Kadirli, İskenderun, Defne, Adana, Tarsus Bölge sorumlusu : Hayri YILMAZ
Urfa, Adıyaman, Besni, Yaylakonak, Gölbaşı, Kömür, Yalankoz, Pazarcık, Narlı, Göksun, K.Maraş Bölge Sorumlusu : Burcu TURGUT
Mersin, Akdeniz, Mezitli, Silifke, Anamur, Antalya, Isparta, Konyaaltı, Manavgat, Kemer, Kepez, Döşemealtı Bölge Sorumlusu : Medet DEMİR
Konya, Özgürler, Konya/Ereğli, Saratlı, Ankara, Keçiören, Kırıkkale Bölge Sorumlusu : Ali HELVACI
Aydın, Köşk, Söke, Ortaklar, Koçarlı, Nazilli, Tire, Kuşadası, Selçuk Bölge Sorumlusu : Şevki KAYA
Urla, Menderes, Bayraklı, Seferihisar, Buca, Bornova, Harmandalı, Konak, Yamanlar, Foça, Aliaağa, Dikili Bölge Sorumlusu : Murtaza ÇİÇEK
Soma, Akhisar, Çepnidere, Salihli Bölge Sorumlusu : Dursun Ali ŞAT
Gümüşyaka, Silivri, Beylikdüzü, Esenyurt, Bakırköy, Sultangazi, Sarıyer, Maltepe, Kocaeli Bölge Sorumlusu : Ergün KURT
Altınoluk, Burhaniye, Küçükkuyu, Erdek, Bandırma, Gömeç Bölge Sorumlusu : Erdoğan KAYA
KRD. Ereğli, Ordu, Zonguldak, Zile, Suluova, Akpazar, Aktepe, Pülümür, Kemah, Mollaköy, Mecitözü, Yozgat, Sivas Bölge Sorumlusu : Mahmut Nedim EVLİ
Bursa, Mudanya, Taşpınar, Mustafa Kemal Paşa, İnegöl Bölge Sorumlusu : Zeynel BALTÜRK
Özgün Deniz GÜNDÜZ Genel Yönetim Kurulu Üyesi
Denetim Kurulu Başkanı : Yüksel KARAASLAN
Denetim Kurulu Başkan Yardımcısı : İsmail KIRANCI
Yazman üye : Muzaffer BAŞBOĞA
Denetim Kurulu Üyesi : Hasan KAYBAKİ
Denetim Kurulu Üyesi : Haydar Coşkun FIRAT
Disiplin Kurulu Başkanı : Hasan MANSUROĞLU
Disiplin Kurulu Başkan Yardımcısı : İsmet GÜLEÇ
Yazman üye : Dursun KAYA
Disiplin Kurulu Üyesi : Hüseyin GÜNEY
Disiplin Kurulu Üyesi : Ali Rıza DEMİR

Başta Yolumuza, Örgütümüze, Musahip Kurumlarımıza hayırlı olsun. Çıktığımız bu ulu yolda Hakk yardımcımız, Boz atlı Hızır yoldaşımız olsun.
Cümle Canlara Aşkı Niyazlarımızla.


2022-04-02 21:46:36