RADYO - V-10
Yüregimizden Yüreginize En Yeni En Güzel Türküler www.radyoyol.com.tr
RADYO - V-10
RADYO - V-10 Yükleniyor ...

RadyoYol Türkülerin Susmayan sesi
https://www.faust-finanz.de/kontakt
https://www.faust-finanz.de/kontakt

YARALARIMIZI VE ACILARIMIZI BİRLİKTE PAYLAŞARAK İYİLEŞECEĞİZ AKD GENEL BAŞKANI İSMET KURT

YARALARIMIZI VE ACILARIMIZI BİRLİKTE PAYLAŞARAK İYİLEŞECEĞİZ AKD GENEL BAŞKANI İSMET KURT

Alevi Kültür Dernekleri Genel Başkanı Sayın İsmet Kurt, Genel Başkan yardımcısı Seher Şengünlü Yılmaz Antalya Döşemealtı Şube Başkanı Ergün Kurt Ve bölge Şube Başkanları Antalya Güç birliği dernekleri ile Manavgat'ta yaşanan Afet bölgesini ziyaret etti. Sığırcalar, Hocalı ve Saraçlı köylerinde yangın felaketinden etkilenen ahırları, hayvanları, bahçeleri, evleri yanan canlarımıza ayni ve maddi yardımlarımızı ulaştırdılar. Dinimiz sevgi Kabemiz insan düsturuyla dayanışmaya devam edeceğiz.
YARALARIMIZI VE ACILARIMIZI BİRLİKTE PAYLAŞARAK İYİLEŞECEĞİZ…
Alevi Kültür Dernekleri Genel Başkanı Sayın İsmet Kurt, Genel Başkan yardımcısı Seher Şengünlü Yılmaz Antalya bölgesi Şube Başkanları ve Antalya Güç birliği dernekleri ile Manavgat'ta yaşanan Afet bölgesini ziyaret etti. Sığırcalar, Hocalı ve Saraçlı köylerinde yangın felaketinden etkilenen ahırları, hayvanları, bahçeleri, evleri yanan canlarımıza ayni ve maddi yardımlarımızı ulaştırdılar. Dinimiz sevgi Kabemiz insan düsturuyla dayanışmaya devam edeceğiz.
Manavgat Saraçlı köyünde ağılı evi yanan ve hayvanları telef olan Nazmiye ablamızın Genel Başkanımızdan bir talebi olmuştu. Genel başkanımız İsmet Kurt'un öncülüğüyle.. Yaşanan yangın felaketinden sonra bu gün Nazmiye ablamızın yüzünün güldüğünü gördük bizim de yüzümüz güldü. Tek bildiğim iş keçi bakmak ben bununla geçinirim diyen Nazmiye Ablamıza 6 tane sütlü keçi ve yemlerini götürdük. Yanan evlerin, ağılların enkazları ekipler tarafından kaldırılmaya başlanmış. Nazmiye ablamız evini yapıp, ocağının tekrar tütmeye başladığında bizi çay ikram etmek üzere davet etti. Bu travmaların atlatıldığı, yaraların sarıldığı sağlıklı günlerde Nazmiye ablamızın misafiri olacağız.
Yaralarımızı dayanışma ile birlikte saracağız. Hızır cümle can'ın yardımcısı olsun. Lokmalarını sunan cümle canlara aşkı niyazlarımızı sunarız...
 
AKD GENEL BAŞKANI İSMET KURT
RADYO YOL HABER AJANSI 


2021-08-09 21:56:11